Четверг, 25.04.2024, 21:07
Головна сторінка
Слухаючи блюз...
[ Нове повідомлення · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: TemplaR, Zeppelin  
Блюз - це життя... » Світ блюзу » Музичні інструменти » Гітара класична, акустична, банджо, мандоліна (Хто на якій грає)
Гітара класична, акустична, банджо, мандоліна
ZeppelinDate: Среда, 09.05.2007, 22:39 | Message # 1
Майор
Group: Модераторы
Posts: 99
Reputation: 2
Status: Offline
Будь-ласка, на якій акустиці граємо, історія вашого інструменту, цікавості, пов'язані з інсТРУментом, плюси-мінуси, фоти вітаються.

Моя перша і єдина гітарка - прошу не глузувати, так, так, вітчизняного виробництва, "Trembita", навіть модель напишу - "JCG-40". 6-струнна, корпус - типу "джамбо" або "вестерн", якщо не помиляюсь.
фото: мій інсТРУмент
фото: мій інсТРУмент типу в профіль
фото: мій інсТРУмент знов у профіль
фото: мій інсТРУмент іще в профіль
фото: мій медіатор
Вироблена в грудні 2004-го, придбана в серпні 2005-го. Рік провалялась без діла, останні пів-року, а також з появою і-нету активно юзається. У дворових посиденьках і побігеньках застосована не була - дулі з маком - ще щось станеться, тим більше у присутності деяких людей з гопівськими схильностями (підпал, застосування в якості предмета самооборони чи нападу, різного роду ушкодження, обмазюкування жирними руками, кидання в корпус недопалків, попелу, горілки, сала, огірків, піску, горобців, павуків, напівдохлих мух, різного роду трави і т. п.)... Базові струни - металеві (завжди як в таких випадках - середньої паршивості). Нещодавно відбувся їхній апгрейд на бронзові, хвірми "Yamaha". Різниця в звучанні - небо й земля, тобто земля і небо. В теперішній час кожного дня безжально піддається тортурам у вигляді намагання автора посту обалдєнно зіграти на ній (при чому рідко пальцями, в основному медіатором (0,75 емем)).





Post edited by Zeppelin - Среда, 09.05.2007, 23:12
 
BluesDate: Четверг, 10.05.2007, 00:21 | Message # 2
Admin
Group: Администраторы
Posts: 263
Reputation: 2
Status: Offline
ось моя дровеняка cool
нещодавно поставила новий набір срібний струн Alice. звучанням задоволена. медіатор я майже не використовую, люблю відчувати струни пальцями. Моя гітара вже встигла побувати в багатьох компаніях, а також у лісі smile а тортурам піддаються майже усі гітари:D


музику треба творити, а не сперечатись про неї (с) Славік
Треба рожать музику, а для цього треба її зачати (с) cruelkind & Адуванчік
... тир ґадини... (с) Talionnen
 
BluesDate: Четверг, 10.05.2007, 00:24 | Message # 3
Admin
Group: Администраторы
Posts: 263
Reputation: 2
Status: Offline
Quote (Zeppelin)
підпал, застосування в якості предмета самооборони чи нападу, різного роду ушкодження, обмазюкування жирними руками, кидання в корпус недопалків, попелу, горілки, сала, огірків, піску, горобців, павуків, напівдохлих мух, різного роду трави і т. п.

Ганібали!! повбивала б за таке!


музику треба творити, а не сперечатись про неї (с) Славік
Треба рожать музику, а для цього треба її зачати (с) cruelkind & Адуванчік
... тир ґадини... (с) Talionnen
 
MoonShineDate: Четверг, 10.05.2007, 22:16 | Message # 4
Сержант
Group: Пользователи
Posts: 26
Reputation: 1
Status: Offline
Реноме (Львів), ось така:

(куплена у 2002 році за 500 грн)

Звучить дуже добре. За звуком, в принципі, не поступається дорогому Філ Про чи дешевій Yamaha, але має досить велику відстань між струнами та грифом та доволі жорстка, внаслідок чого - грати складно. До того ж, кілки трошки розхитані, і струни біля них, при сильних ударах (рукою по струнах smile ) іноді неприємно дзвенять. Струни стоять Ernie Ball, бронзові, хороші.) (Це вже треті поспіль цієї марки) Колись грав на Emuzin - теж можна грати, такий собі економ-варіант, але тільки рвуться частою. Зазвичай граю на десятці, вісімка і дев'ятка довго не живуть, спробував тринадцятку - на моїй гітарі це точно збочення, зусилля щоб прижати струну доводилось прикладати неймовірне.
Медіатором граю дуже рідко, більше полюбляю пальці - легше змінювати характер та гучність звуку.
Гітара побувала на природі, на чужих хатах та просто гуляла по місту. smile

 
BeGoodDate: Понедельник, 28.05.2007, 00:28 | Message # 5
Сержант
Group: Модераторы
Posts: 31
Reputation: 1
Status: Offline
MoonShine, о, у меня похожая))

Жить нужно так, чтобы оставить не только прочерк между датами...
 
Ivo_BobulDate: Пятница, 27.07.2007, 16:17 | Message # 6
Майор
Group: Пользователи
Posts: 98
Reputation: 1
Status: Offline
Я пропоную кому-небудь розмістити тут свої мелодії, награні на гітарі! Я б залюбки послухала!!! Дуже чекаю! partytime
 
MoonShineDate: Суббота, 28.07.2007, 16:14 | Message # 7
Сержант
Group: Пользователи
Posts: 26
Reputation: 1
Status: Offline
Цікава ідея. Ну щож, я можу почати. Це фрагмент мелодії моєї пісні, яку ми зараз робимо з Once.
Записав тільки що на диктофон за 1 раз + намагався трошки імпровізувати, тому помарки трохи є.
http://upload.com.ua/get/899947874

А, забув сказати, в мене ж поповнення сімейства)


Post edited by MoonShine - Суббота, 28.07.2007, 16:38
 
ZeppelinDate: Суббота, 28.07.2007, 18:06 | Message # 8
Майор
Group: Модераторы
Posts: 99
Reputation: 2
Status: Offline
А я вже прослухав! Ого! Круто! Мун, можна сингл випускать! трішки додать там щось, туди-сюди і справа зроблена! РЕСПЕКТ! cool
І лялька в тебе гарна smile



 
InnKaDate: Вторник, 31.07.2007, 21:13 | Message # 9
Майор
Group: Модераторы
Posts: 82
Reputation: 1
Status: Offline
Ага, така цяця)) Тільки порівняно з акустикою важкувата трошки (як мені здається).
 
ZeppelinDate: Понедельник, 24.09.2007, 23:31 | Message # 10
Майор
Group: Модераторы
Posts: 99
Reputation: 2
Status: Offline
звичайно, буде важча за акустику smile

а в телекастера звук близький до страта чи ні?

я от на свою струни, подарунок cool , нові встановив - Ernie Ball, десятка, то це кращі з тих, на яких я грав)))



 
BluesDate: Вторник, 25.09.2007, 16:29 | Message # 11
Admin
Group: Администраторы
Posts: 263
Reputation: 2
Status: Offline
ти ж начебто давненько струни поміняв чи в тебе знов день народження було? biggrin

а от моя(майже) biggrin


музику треба творити, а не сперечатись про неї (с) Славік
Треба рожать музику, а для цього треба її зачати (с) cruelkind & Адуванчік
... тир ґадини... (с) Talionnen
 
Блюз - це життя... » Світ блюзу » Музичні інструменти » Гітара класична, акустична, банджо, мандоліна (Хто на якій грає)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вироблено Мерлін © 2007