Пятница, 29.03.2024, 12:17
Головна сторінка
Слухаючи блюз...
[ Нове повідомлення · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Zeppelin  
Блюз - це життя... » Про дерево на горі » Туса » Zeppelin у Києві (29.09.07)
Zeppelin у Києві
BluesDate: Воскресенье, 30.09.2007, 14:06 | Message # 1
Admin
Group: Администраторы
Posts: 263
Reputation: 2
Status: Offline
хіхіхі, мені назва сподобалась biggrin
В суботу дядьку Зеппеліну і тітці Іво_Бобул вдалося зустрітися і познайомитися(ну і я там десь була cool ). Так от, була чудова погода, шкода що більше ніхто не зміг до нас приєднатися, та нічого, якось наступного разу. Основною темою для обговорювання стала ідея щодо створення гурту))). Хоча склад ще не набраний і ще не вирішено місце репетиції та приблизний напрям в музиці, але ми вже готові до світового турне biggrin biggrin biggrin Мені здалося, що враження один про одного склалися найкращі. cool


музику треба творити, а не сперечатись про неї (с) Славік
Треба рожать музику, а для цього треба її зачати (с) cruelkind & Адуванчік
... тир ґадини... (с) Talionnen
 
Ivo_BobulDate: Среда, 03.10.2007, 11:24 | Message # 2
Майор
Group: Пользователи
Posts: 98
Reputation: 1
Status: Offline
але трохи малувато, тобі так не здалося?((( Щодо гурту, то мабуть я гратиму на клаві, Зепелін на гітарі, а ти співатимеш, так? Напрям теж більш менш готовий - блюз-джаз! Нео-напрям, буга)) Будемо як трансатлантік, злітатися на репетиції з різних континентів і записувати репи, як альбоми)) До речі, і ударник вже є, наскільки мені відомо... Тож можна вже продавати квитки... biggrin biggrin biggrin
 
BluesDate: Среда, 03.10.2007, 20:32 | Message # 3
Admin
Group: Администраторы
Posts: 263
Reputation: 2
Status: Offline
у дарник є, але він ще про це не знає biggrin (до речі поки нема щіточок). Залишилось тільки десь узяти папаратуру і зловити з неба басиста biggrin

музику треба творити, а не сперечатись про неї (с) Славік
Треба рожать музику, а для цього треба її зачати (с) cruelkind & Адуванчік
... тир ґадини... (с) Talionnen
 
ZeppelinDate: Вторник, 30.10.2007, 16:10 | Message # 4
Майор
Group: Модераторы
Posts: 99
Reputation: 2
Status: Offline
Ого))) така тема прям, я аж почервонів...) Враження хороші cool щоправда, я був трохи не в настрої через цей переїзд і ще особисті проблеми. Ну то фігня. Головне - ми знайшли спільну мову щодо можливості в майбутньому спробувати втілитити свої музичні вподобання в спільній, не побоюсь цього слова, грі!!! happy І ще. Які в кого успіхи в плані тих же музичних занять, так би мовити? Які успіхи? Хо знати все, бо давно не заходив на форум і ні з ким не зв'язувався.
І ще. Чого тут ніхто більш не пише ні про які туси. Невже люди ні разу не збирались на посиденьки, рєпи чи концертеґи?



 
BluesDate: Пятница, 21.12.2007, 02:00 | Message # 5
Admin
Group: Администраторы
Posts: 263
Reputation: 2
Status: Offline
Quote (Zeppelin)
Які в кого успіхи в плані тих же музичних занять, так би мовити? Які успіхи? Хо знати все, бо давно не заходив на форум і ні з ким не зв'язувався.

ем успіхи?? ну як сказати... я вже готуюсь морально і фізично до репетицій biggrin biggrin biggrin
твої успіхи я вже чула і вони мене вразили! браво, не збвляй оборотів, але імпровізуй, імпровізуй! чуєш, імпровізуй!!! cool да.

Quote (Zeppelin)
І ще. Чого тут ніхто більш не пише ні про які туси. Невже люди ні разу не збирались на посиденьки, рєпи чи концертеґи?

а нема сенсу писати, адже ми ще жодного разу не зустрічалися усі разом одночасно.


музику треба творити, а не сперечатись про неї (с) Славік
Треба рожать музику, а для цього треба її зачати (с) cruelkind & Адуванчік
... тир ґадини... (с) Talionnen
 
BrainFuckerDate: Суббота, 22.12.2007, 14:50 | Message # 6
Сержант
Group: Пользователи
Posts: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (Blues)
а нема сенсу писати, адже ми ще жодного разу не зустрічалися усі разом одночасно.

Фигасе, нужно исправлять ситацию (:

 
BluesDate: Суббота, 22.12.2007, 17:25 | Message # 7
Admin
Group: Администраторы
Posts: 263
Reputation: 2
Status: Offline
виправим.... тільки тре зі Зеппеліном зв*язатись, це йому до Києва їхати та їхати...

музику треба творити, а не сперечатись про неї (с) Славік
Треба рожать музику, а для цього треба її зачати (с) cruelkind & Адуванчік
... тир ґадини... (с) Talionnen
 
Блюз - це життя... » Про дерево на горі » Туса » Zeppelin у Києві (29.09.07)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Вироблено Мерлін © 2007